•                                                               
  • HIRSIZLIK: Size ait alanlarınıza izinsiz bir girişim olduğunda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 118 desibellik ses ve ışık ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Alarm Haber Alma Merkezi’mize gelen sinyaller doğrultusunda sizi ve polisi arayan çağrı merkezimizin takibi ile olay yerine hızlı müdahale edilmesini sağlamaktadırlar.
  • YANGIN: Şifre paneliniz üzerinde bulunan “itfaiye” butonu, sisteminizde bir ısı/duman dedektörünüz olmasa bile bir yangın durumunda basıp, Alarm Haber Alma Merkezi’mize yangın sinyali göndermenize olanak sağlar. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca, güvenlik paketinize dahil edeceğiniz ısı/duman dedektörleri de, oluşabilecek bir yangın durumunu Alarm Haber Alma Merkezi’mize iletecektir. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız.
  • ACİL SAĞLIK: Acil bir sağlık durumunu ile karşılaştığınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan “ambulans” butonuna basarak Alarm Haber Alma Merkezi’mize sinyal gönderebilirsiniz. Alarm Haber Alma Merkezi sizi ve ambulansı arayarak, olay yerine hızla müdahale edilmesini sağlamaktadır.
  • GAZ KAÇAĞI: Güvenlik paketine ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbon monoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı sinyali durumunda, Alarm Haber Alma Merkezi siz ve polisi arayarak, mekanınıza hızla müdahale edilmesini sağlamaktadır.
  • PANİK: Mekanınızda olduğunuz bir anda yaşayacağınız bir panik durumunda, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile, şifre paneli üzerinde bulunan “Panik” butonuna basarak, durumu Alarm Haber Alma Merkezi’mize bildirebilirsiniz. Hemen sizi ve polisi arayan Alarm Haber Alma Merkezi en kısa sürede yardımınıza gelinmesini sağlamaktadır.
  • SU BASKINI: Alarm Sisteminize entegre edeceğimiz Su Baskını dedektörleri sayesinde eviniz ve işyeriniz ani su baskınlarına karşı korunmuş olur. Su Baskını durumlarında Alarm Haber Alma Merkezi’miz sizi arayıp bilgilendirmektedir.
  • Alarm sistemlerinde güncel teknolojik ürünlerden yararlanmak ve global markaları tercih etmek son derece önemlidir.
Verification: 6fd0c5ae303a2266